Firmamız Hakkında

Referanslarımız

Gen Organizasyon / Antalya
CanTek Soğutma.Mak. / Antalya
Bağdat İnşaat / Antalya
Karakoç İnşaat / Antalya
Birce Tour / Antalya
Rixos Hotel Antalya Ofisi
Lara Beach 7.Nolu Plaj Blue Bar / Antalya
Anex Türkiye / Antalya
Green Beyza Hotel / Antalya
Boy-ak İnşaat / Antalya
Hava-iş Kooperatifi
Ten Tour / Antalya
Midas Hotel / Antalya
Tur Ant Turizm / Antalya
Kauçuk Turizm / Antalya
Panda Çocuk Yuvası / Antalya
ETS Group / Antalya
Enda Tour / Antalya
Bulvar Restaurant / Antalya
Vanilya Pastanesi / Antalya
....

Hakkımızda

Tesisat Antalya 30 yıllık iş tecrübesi ile kuruluşundan bugüne günümüzün teknolojisini kullanarak kendini daima yenilemiş,iş disiplini, güler yüzlü hizmet ve ürün kalitesinden hiç bir zaman ödün vermemiştir. "Daima Sizlerle Birlikte" sloganı ile bize ihtiyaç duyduğunuz anda bünyemizde bulunan konularında uzman,işlerinde tecrübeli ve sertifikalı kadrolarımızla siz değerli müşterilerimizin her zaman yanınızda olacağız.

Ana Değerlerimiz

Koşulsuz müşteri memnuniyeti,güvenilirlik ve süreklilik. Müşterilerimize beklediklerinden daha kaliteli hizmet sunma anlayışı ve etik değerlere bağlılık. Kanunlara ve yasal düzenlemelere titizlikle uyulması.Etkin ekip çalışması ve takım ruhu. .

Misyonumuz

Ev,işyeri,otel,villa,hastane,fabrika vs. tesisat ile ilgili tüm ihtiyaçlarınızda en etkin ve hızlı çözümleri üretmek , yapılacak işleri işinin ehli ustalar ve mühendis kontrolünde yaparak son kullanıcının hizmetine sunmaktır.

Vizyonumuz

Yapı konusunda başarılı çözümlerle,farklılıklar yaratarak kalıcı üstünlükler sağlamaktır . Her zaman istikrarlı fiyat politikası sunmak,işi zamanında teslim etmek ve sektöründe tercih edilen,takdir edilen lider konumuna yükselmektir.